Komentarze

MAR

02

linkologia.pl spis.pl
 

 

Program Partnerski

Program Partnerski to współpraca pomiędzy MapaZdrowia.pl a każdym chętnym. Współpraca polega na promowaniu naszych produktów. W zamian otrzymujesz prowizję od każdego produktu, który zostanie sprzedany z Twojego polecenia. Przykładowo jeśli zachęcisz znajomego do zakupu ostropestu kosztującego 26 zł, otrzymasz aż 5 zł prowizji (za każdy produkt jest inna prowizja, więcej informacji znajdziesz w tabeli prowizji)

Dlaczego lubimy płacić partnerom? Każda wypłata pochodzi z opłaconego zamówienia, czyli de facto, to klient płaci nam pieniądze, a my się dzielimy z Tobą zyskiem. Nie wykładamy pieniędzy z własnej kieszeni, tylko bierzemy je od klienta, którego Ty przyprowadziłeś na nasza stronę i z tych pieniędzy otrzymujesz wypłatę.

Jak to technicznie działa? Po zarejestrowaniu się otrzymasz unikalny link do promowania naszych produktów. Gdy osoba kliknie w ten link, w cookies zostanie zapisana informacja, że dana osoba weszła z Twojego polecenia. Podczas składania zamówienia odczytywana jest informacja z cookies i w bazie danych zostaje zapisana informacja, że dane zamówienie zostało złożone z Twojego polecenia. Po opłaceniu zamówienia zostanie naliczona prowizja.

gucio12345   tagi: wprowadzenie

MAR

02

sylwia_rumecka
23:58:53
Ciekawy. Polecam również mój blog na temat budowania domu.

MAR

02

Olek
23:51:32
witam serdecznie

niezły artykuł pozdrawiam

MAR

02

Olalt
14:33:08
 

MAR

02

business loans
19:09:55
People all over the world take the home loans in different creditors, because that's easy.

MAR

02

loan
17:58:37
According to my monitoring, millions of people on our planet receive the credit loans at well known banks. Therefore, there's great possibilities to find a short term loan in any country.

MAR

02

TammieShepard24
20:51:49